آزمایشگاه تشخیص پزشکی مدیکا

 ساعات کار: شنبه تا پنجشنبه صبح و عصر

 تلفن: ۰۴۱۳۵۵۵۵۴۴۴

 آذربايجان شرقي، تبريز، خيابان ۱۷شهريور جديد، نرسيده به برج آذربايجان، جنب کلينيک فرهنگيان، ساختمان مديکا

خدمات


فیلتر تقویم خدمات


{{$select.selected.service_caption}}

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان ۱۷شهریور جدید، نرسیده به برج آذربایجان، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان مدیکا
تلفن:۰۴۱۳۵۵۵۵۴۴۴
ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه صبح و عصر
آدرس سایت: www.medicalabtabriz.com
ایمیل: info@medicalabtabriz.com
تلگرام: @medicalabtabrizbot

تاریخچه:
آزمایشگاه تشخیص پزشکی مدیکا در تابستان ۱۳۹۶ در ساختمانی سه طبقه با زیر بنایی بالغ بر ۶۰۰ متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود.

آزمایشگاه مدیکا با مدیریت و تیم علمی مجرب خود با مطالعه جدیدترین مقالات علمی در مورد روش‌ها و تست‌های نوین آزمایشگاهی آمادگی لازم را جهت اخذ نظرات پزشکان محترم برای راه اندازی و ارائه تست‌های جدید اعلام می‌دارد.

آزمایشگاه مدیکا به عنوان یک مرکز ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی تخصصی، فوق تخصصی و با استفاده از نیروهای مجرب با توان علمی بالا و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، رسالت خود می داند که جهت ارتقا سلامت مراجعین محترم از طریق ارائه خدمات پاراکلینیکی با کیفیت گام بردارد.

آزمایشگاه مدیکا برای رفاه حال مراجعین محترم با راه اندازی جواب‌دهی الکترونیکی، ربات تلگرامی، پست جواب و همچنین ارسال مستقیم جواب به مطب پزشکان محترم خدماتی نوین ارائه می‌دهد.

آزمایشگاه مدیکا با همکاری کارشناسان ممیزی دانشگاه و با بهره گیری از نرم افزارهای کنترل کیفی و کنترل های روزانه داخلی و خارجی Randox, Roche سعی در ارائه بهترین دقت و صحت در نتایج آزمایشات خود دارد.

ایمنولوژِی و سرولوژی: آزمایشگاه مدیکا با تجهیز بخش ایمونولوژی با دستگاه Alergia کمپانی ORGENTEC آلمان، با تکنولوژی SMC و Random Acces انجام بیش از 130 نوع تست متنوع در تشخیص انواع مختلف پانل بیماری‌های اتو ایمیون و عفونی را امکان پذیر گردانیده است.

هورمون شناسی: آزمایشگاه مدیکا با بهره گیری از دستگاه الکتروکمی لومینسانس e411 شرکت Roche آلمان که در نوع خود توانمند ترین دستگاه با اختصاصیت و تکرار پذیری بالا می‌باشد، قابلیت انجام تست‌های هورمونی، تومور مارکرها و ... را مهیا نموده است.

نازایی: آزمایشگاه مدیکا توانایی انجام Sex Selection, Sperm processing for IUI, (Gardiant), Cap Test و ... را توسط اکیپ متخصص دارا می‌باشد.

پاتولوژی: آزمایشگاه مدیکا توانایی جوابدهی آزمایشات پاتولوژی و پاپ اسمیر را در عرض ۷۲ ساعت فراهم نموده است.

نمونه برداری: آزمایشگاه مدیکا برای نمونه برداری‌های اختصاصی بانوان (پاپ اسمیر، V/C و ...) با کادر دوره دیده، محیطی امن، آرام و مجزا اختصاص داده است.

هماتولوژی: آزمایشگاه مدیکا با بهره مندی از دستگاه فول اتومات Tcoag  شرکت Stago فرانسه تمامی آزمایشات Homeostatis و Thrombosis را به دو روش Optical و Mechanical ارائه می‌دهد.

همچنین سل کانتر فول اتومات ۲۹ پارت دیف BC-5800 شرکت Mindray به سه روش:

Chemical Dye, Scattering laserlight, Flocytometry توانایی انجام آزمایشات CBC-diff را دارد.

میکروبیولوژِی: آزمایشگاه مدیکا دارای بخش‌های باکتری شناسی، انگل شناسی و قارچ شناسی زیر نظر متخصصین میکروبیولوژی می‌باشد.

بیوشیمی: آزمایشگاه مدیکا در بخش بیوشیمی با استفاده از دستگاه‌های روز دنیا مانند Hitachi ژاپن و الکترولیت آنالایزر Easy lite شرکت MEDICA آمریکا با کنترل کیفی روزانه، جواب‌هایی با دقت و صحت بالا در اختیار مراجعین محترم قرار می‌دهد.

پارکینگ: آزمایشگاه مدیکا دارای پارکینگ اختصاصی برای بیماران کم توان‌می باشد.