بیمارستان امیرالمومنین

 تاریخ تاسیس: ۱۳۹۳

 تلفن: ۰۴۱۵۲۷۲۴۵۰۴

 آذربایجان شرقی، چاراویماق، انتهای خیابان امام

حوزه های تخصصی


جستجو یا محدود کردن نتایج{{$select.selected.sp_name}}

فیلتر تقویم پزشکان


{{$select.selected.doc_family}}

{{$select.selected.sp_name}}

فیلتر تقویم خدمات


{{$select.selected.service_caption}}

عملیات ساخت بیمارستان امیرالمومنین چاراویماق پس از اهدای زمین توسط خیر محترم از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ به طول انجامید و در سال ۱۳۹۳ با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید و همزمان با آغاز طرح تحول سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی در طول یک هفته با تلاش شبانه روزی همکاران معاونت درمان و همکاران شبکه تجهیز و آماده بهره برداری شد و در شهریور ۱۳۹۳ همزمان با هفته دولت با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور جناب آقای دکتر نوبخت به بهره برداری رسید و در آبان ماه اولین گروه کادر درمانی از طریق آزمون جذب و شروع بکار نموده اند .

در حال حاضر کلیه بخش‌های بیمارستان با حضور تمام وقتی متخصصین فعال می‌باشد. بخشهای فعال عبارتند از بستری مردان و زنان، بخش LDR و بخش دیالیز و آزمایشگاه و رادیولوژی، اورژانس می‌باشد.

در ضمن درمانگاه تخصصی در چهار رشته داخلی، کودکان، زنان و زایمان و جراحی عمومی از شنبه تا چهارشنبه فعال می‌باشد، متخصص قلب و عروق شنبه و دوشنبه و متخصص سونوگرافی نیز در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه به ارائه خدمات می‌پردازند. ارتوپدی روزهای شنبه و روانپزشک روزهای شنبه و دوشنبه به ارائه خدمت می‌پردازد.

 

{{row.type_caption}} {{row.node.node_title}}

خدمات:

رزرو