بیمارستان کودکان

 تاریخ تاسیس: ۱۳۶۰

 تلفن: ۰۴۱۳۵۲۶۲۲۵۵

 آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان ششگلان

حوزه های تخصصی


جستجو یا محدود کردن نتایج{{$select.selected.sp_name}}

فیلتر تقویم پزشکان


{{$select.selected.doc_family}}

{{$select.selected.sp_name}}

فیلتر تقویم خدمات


{{$select.selected.service_caption}}

این مرکز در سال 1349 با مساحت اولیه 9303 متر مربع و توسط مالک آن به نام آقای فرمان فرمائیان با زیربنای10752مترمربع تحت عنوان بیمارستان فرمانفرمائیان افتتاح و به دانشگاه واگذار شده است .
این بیمارستان تحت همین نام و بصورت یک بیمارستان عمومی مخصوصا در رشته های داخلی جراحی و اورتوپدی فعالیتهای درمانی خود را شروع و بعداً بصورت رسمی به یک مرکز آموزشی درمانی تغییر نام یافت و در کنار امر درمان بیماران تاکنون به تربیت دانشجویان مختلف نیز می پردازند.

بتدریج با احساس نیاز استان به یک مرکز تخصصی مخصوص اطفال و از طرفی وجود تعداد کافی متخصصین کودکان ، نام مرکز را به مرکز آموزشی و درمانی کودکان تغییر و در سال  1375 با توسعه فضای درمانی و آموزشی و انتقال بخشهای داخلی و نوزادان بیمارستان اسد آبادی به این مرکز ، بعنوان مرکز تخصصی و فوق تخصصی کودکان به فعالیت خود ادامه می دهند.

«تنها مرکز تخصصی و فوق تخصصی اطفال 14 سال در سطح منطقه شمال غرب کشور»
مساحت 10688 مترمربع زیربنا 12550 مترمربع

بخشهای درمانی تخصصی و فوق تخصصی بشرح زیر می باشد:
جراحی عمومی - گوش و حلق و بینی - ICU مراقبتهای ویژه ( نوزادان - طفال ) داخلی -اعصاب -گوارش-کلیه-ارولوژی-بخشهای عفونی-نوزادان-انکولوژی(خون) - آلرژی - غدد و داخلی قلب و عروق

اورژانس مرکز به صورت شبانه روزی و درمانگاه های تخصصی و هموفیلی و تالاسمی و شیمی درمانی بصورت صبح و عصر و درمانگاههای فوق تخصصی در طی ایام هفته فعال میباشد.
مرکز آموزشی و درمانی کودکان تبریز با دارا بودن تمامی رشته های تخصصی کودکان و نوزادان بعنوان تنها مرکز در  شمال غرب کشور خدمات تشخیصی ، درمانی ، آموزشی و پژوهشی را با استفاده از آخرین اطلاعات و تجهیزات روز ارائه نموده و نیروی انسانی متخصص تربیت می نماید.
این مرکز سعی دارد با ایجاد محیطی شاداب ، پویا و امن، آرامش و رضایت کودکان و همراهانشان را تامین نموده و با بهره گیری از اساتید و کارکنان با انگیزه و توانمند خود در جهت ارتقاء سلامت کودکان جامعه گام بر دارد.
مرکز آموزشی و درمانی کودکان در نظر دارد با استقرار استانداردهای اعتبار بخشی و تقویت واحد بهبود کیفیت ، خدماتی با حداکثر کیفیت  به مراجعین خود ارائه نموده و رضایت آنان را جلب نماید.
ارتقاء ایمنی مراجعین و کارکنان با استفاده از استقرار استانداردهای بیمارستان دوستدار ایمنی بیمار از اولویتهای اصلی این مرکز می باشد.
این مرکز تلاش می نماید با جلب حمایتهای نهادها و اقشار مختلف، با توسعه بخشها و امکانات و جذب نیروهای متخصص ، کارائی و اثربخشی خود را درجهت ارائه ی خدمات بهتر به جامعه تحت پوشش افزایش دهد .
این مرکز در نظر دارد بعنوان بیمارستان قطب در سطح کشور و کشورهای همجوار ارائه خدمت نماید.

{{row.type_caption}} {{row.node.node_title}}

خدمات:

رزرو