بیمارستان اسدآبادی

 تاریخ تاسیس: ۱۳۴۹

 تلفن: ۰۴۱۳۲۸۰۱۷۷۷

 آذربایجان شرقی، تبریز، خيابان بهار جنب هنرستان کشاورزی

نوبت‌دهی در این مرکز درمانی، ۷ روز قبل از سر رسید نوبت در ساعت ۰۰:۰۰ بامداد فعال می‌باشد.

قوانین مرکز:

  • در این مرکز درمانی امکان لغو نوبت وجود ندارد لذا در انتخاب پزشک و زمان نوبت دقت کافی را داشته باشید.
  • در صورت تغییر برنامه پزشک امکان جابجایی نوبت شما به روز دیگر وجود دارد که در اینصورت تغییر زمان نوبت از طریق پیامک به شماره موبایل ثبت شده شما در سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.
  • زمان درج شده ساعت تقریبی ویزیت شما می باشد در صورت داشتن تاخیر در مراجعه نوبت شما باطل خواهد شد.
  • شماره نوبت دریافتی از سامانه اولویت شما بین رزروهای اینترنتی بوده و لزوما نوبت نهایی پزشک برای شما نمی‌باشد.

معرفی مرکز آموزشی درمانی اسدآبادی

 مرکز آموزشی درمانی اسدآبادی به عنوان مرکز ارایه کننده طیف وسیعی از خدمات سلامت در منطقه پرجمعیت و محروم و تقریباً دور از سایر مراکز دانشگاهی در خیابان بهار، جنب هنرستان کشاورزی واقع شده است. مدیریت مرکز با درک اهمیت سطح بندی و ارجاع، لزوم ارایه خدمات سرپایی و سهم ناچیز بخش دولتی از این فضای کار بسیار گسترده، تلاش جدی برای پوشش هرچه بیشتر نیازهای مردم منطقه را از اوایل سال ۹۴ آغاز نموده است.

تاریخچه مختصر ساخت مرکز آموزشی درمانی اسدآبادی

 این مرکز ابتدا بعنوان آسايشگاه معلولين احداث و سپس کاربری‌های آن به ترتیب زیر دستخوش تغییرات شده است: آسایشگاه سالمندان؛ کمیته انقلاب اسلامی؛ بیمارستان کودکان؛ شبکه جامع بهداشت و درمان؛ ادغام با بیمارستان طالقانی؛ مرکز آموزشی درمانی مستقل همراه با بحث های واگذاری به بخش خصوصی؛ واگذاری به ارگان نظامی؛ انبار اسقاط دانشکاه. این مرکز در حال حاضر به صورت کلینیک عمومی شبانه-روزی و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فعالیت و به ارایه خدمات در ابعاد زیر متعهد است:

  •  ارايه خدمات ارتقایی، پیشگیری، تشخیصی، درمانی، بازتوانی و تسکینی موثر و كارآمد برای كليه بيماران ارجاعی و غیر ارجاعی
  • ارایه کننده خدمات مشاوره ازدواج برای زوجین در منطقه (بزرگترین مرکز)
  • مشاركت در انجام پژوهش‌های كاربردی و نشر دستاوردهای علمی جديد برای بهبود مداوم كيفيت خدمات سلامت
  • توانمندسازی جامعه و بيماران از طريق اجرای برنامه‌های آموزشی جامعه محور در قالب گروههای بزرگ و کوچک
  • توانمندسازی كاركنان از طريق برگزاری آموزش‌های مداوم و مبتنی بر نياز به منظور پاسخ‌دهی‌ به نيازهای جديد و در حال تغيير سلامت
  • مشارکت در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز نظام سلامت شامل: راه اندازی کلینیک تخصصی پزشکی خانواده (برای اولین بار در شمال غرب کشور)، فیلد آموزشی دستیاران تخصصی پزشکی اجتماعی، کارآموزان و کارورزان پزشکی عمومی، کارآموزی و کارورزی رشته‌های فیزیوتراپی، گفتار و کار درمانی، و حدود ده رشته دانشگاهی دیگر.

 

بیانیه چشم انداز مرکز

 این مرکز مصمم به تبدیل شدن به یک قطب ارایه دهنده خدمات جامع سرپایی شبانه روزی مبتنی بر نظام ارجاع و سطح بندی در منطقه شمالغرب کشور است.

 

مرکز در حال حاضر دارای بخش ها و واحدهای زیر است:

۲۵ واحد کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شامل: کودکان، غدد، ریه، گوارش و کبد، قلب و عروق، داخلی، کودکان، زنان و زایمان، چشم، پوست و مو، عفونی، مغز و اعصاب، ارتوپدی، اعصاب و روان، گوش، حلق و بینی، جراحی عمومی، پزشکی اجتماعی و پیشگیری، ارولوژی، طب فیزیکی و بیماریهای کلیه و مجاری اداری، تغذیه، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی، تصویر برداری(رادیولوژی، سونوگرافی)، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، مشاوره ازدواج، اتاق های عمل سرپایی، داروخانه، مدارک پزشکی، خدمات پرستاری، پروسیجرهای نوار مغزی، اسپیرومتری، نوار عضله، نوار گوش، شنوایی سنجی، اکو، تست ورزش، بازتوانی قلبی و... این مرکز ماهانه ۸۰.۰۰۰ خدمت ارایه نموده و قصد دارد این تعداد را به ۱۰۰.۰۰۰ خدمت افزایش دهد که امید است با اتمام کلینیک در حال ساخت رقم فوق به حدود دو برابر افزایش یابد.

 

 

{{row.type_caption}} {{row.node.node_title}}

خدمات:

رزرو